اعلام نحوه مشاهده تعداد سهام فروخته شده سهام عدالت

به گزارش وبلاگ چراغ روشن، خبرنگاران- سخنگوی سهام عدالت گفت: دسترسی به اطلاعات سهامداران اعم از اینکه تعداد سهام کدام دارایی شان کم شده، کدام باقی مانده و ارزش روز دارایی شان چقدر است امکانپذیر شده است.

اعلام نحوه مشاهده تعداد سهام فروخته شده سهام عدالت

به گزارش وبلاگ چراغ روشن، حسین فهیمی در مصاحبه با مهر، در پاسخ به این سوال که سهامداران عدالت از چه راهی می توانند متوجه شوند که کدام سهمشان به فروش رفته است، گفت: تمام اطلاعات سهامداران در سامانه sahamedalat.ir قابل مشاهده است. این اطلاعات شامل این موارد می گردد: اینکه تعداد کدام سهام شأن کم شده، کدام باقی مانده و ارزش روز دارایی شان چقدر است.

وی ادامه داد: این سامانه، مانده سهام را به سهامدار اعلام می نماید اما مستقیماً سهام فروخته شده را نشان نمی دهد بلکه سهامدار باید خودش اطلاعات را مدیریت کند و بداند در گذشته چه مقدار از آن سهم را داشته و در حال حاضر چه مقدار از آن را در اختیار دارد. به عنوان نمونه اگر در نمادی در گذشته 40 سهم داشته، اگر در سامانه نشان دهد که در حال حاضر مانده سهم وی در آن نماد، 10 سهم است، این نشان می دهد که 30 سهم سهامدار توسط کارگزاری یا بانک فروش رفته است.

لازم به ذکر است، با آزادسازی 30 دیگر از سهام عدالت، مجموع سهام عدالت آزادشده برای سهامدارانی که روش مستقیم مدیریت سهام را انتخاب کردهاندبه 60 درصد رسیده است و این افراد می توانند با مراجعه به سامانه کارگزاری ها سهام عدالتشان را بفروشند.

منبع: شفقنا اقتصادی

به "اعلام نحوه مشاهده تعداد سهام فروخته شده سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نحوه مشاهده تعداد سهام فروخته شده سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید